Kategorie
galeria

Finał 59 Plebiscytu na najlepszego sportowca i trenera 2012

Lekkoatletka Renata Pliś i trener gimnastyki sportowej Jarosław Duda wybrani jako najlepsi z grona sportowców i trenerów w Szczecinie.

28 grudnia 2012, w budynku TVP Szczecin, odbyła się gala na której poznano Laureatów plebiscytu na najlepszych sportowców i trenerów Szczecina. Organizatorem plebiscytu był Kurier Szczeciński we współpracy ze szczecińską telewizją, która imprezę transmitowała na żywo. Najlepszymi okazali się lekkoatletka Renata Pliś i trener gimnastyki sportowej Jarosław Duda.

O tym, którzy sportowcy znaleźli się w najlepszej dziesiątce, a trenerzy w trójce – zdecydowały głosy oddane przez mieszkańców Szczecina w formie sms-ów, a także poprzez specjalne kupony zamieszczane w „Kurierze Szczecińskim”.

Galę prowadził dziennikarz szczecińskiej telewizji Jarosław Marendziak razem z aktorem Cezarym Morawskim. Przygrywał Sylwester Ostorowski Qartet Band z solistką Andżeliką Anozie. Po szampańskim toaście przyszedł czas na poczęstunek – catering przygotowany przez restaurację „Zamkowa”.