Kategorie
aktualności

„Stara Rzeźnia” na Łasztowni

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa o naszym nowym przedsięwzięciu, które planujemy realizować.

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa o naszym nowym przedsięwzięciu, które planujemy realizować.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w zakresie tworzenia kompleksowej i różnorodnej  oferty podjęliśmy wyzwanie związane z prowadzeniem nowej restauracji „Stara Rzeźnia” na Łasztowni.

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej zostało zauważone i docenione  na rynku lokalnym i ponadregionalnym. Z uznaniem przyjęliśmy więc ofertę Firmy CSL, z którą podpisaliśmy  umowę o współpracy w zakresie wynajmu pomieszczeń restauracyjnych w budynku Starej Rzeźni.

Jako Firma z wieloletnią tradycją, dla której gastronomia jest pasją i zamiłowaniem, czujemy wielką satysfakcję z tego, iż zostaliśmy docenieni. Mamy nadzieję, że dzięki temu wyzwaniu stworzymy nową, rozpoznawalną  markę na szczecińskim rynku usług gastronomicznych.

Mamy nadzieję, że restauracja „Stara Rzeźnia” na Łasztowni stanie się, podobnie jak „Restauracja Zamkowa” wizytówką naszego miasta. Liczymy, że uda nam się stworzyć miejsce, które kojarzyć się będzie naszym gościom ze świetną kuchnia i przyjazną atmosferą.

Już wkrótce więcej informacji dotyczących otwarcia „Starej Rzeźni”!

rzeznia1